در صورتی که پس از وارد شدن با نام کاربری خود به سایت همچنان قیمت بعضی اجناس را مشاهده نمیکنید کلید های ترکیبی ctrl+f5 را از روی کیبورد خود فشار دهید

ورود ثبت نام
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
product

قوانین فروشگاه اینت

با عرض سلام خدمت تمامی همکاران و دوستان گران قدر

لطفا قبل از پرداخت بیعانه حتما به نکات زیر دقت کنید:

 

 1. ثبت سفارش و واریز بیعانه به معنی مطالعه و قبول کردن تمامی قوانین فروشگاه می باشد پس لطفا اگر موضوع خاصی برایتان اهمیت دارد حتما قوانین فروشگاه را مطالعه فرمایید.
 1. لطفا قبل از واریز بیعانه اگر موجودی کالایی برایتان ضروریست حتما حتما موجودی آن را با بخش فروش چک کنید و سپس اقدام به پرداخت بیعانه کنید،چون گاها پیش می آید برخی از همکاران فقط به خاطر کالایی خاص ثبت سفارش میکنند و احتمال اینکه تعداد کالای درخواستی از تعداد موجودی انبار کمتر یا حتی گاها کالا موجود نباشد وجود دارد به همین خاطر که ما شرمنده شما دوستان و عزیزان نشویم خواهشمندیم حتما به این نکته توجه داشته باشید همچنین در صورتی که موجودی چندین کالا هم برایتان اهمیت دارد میتوانید به بخش فروش بفرمایید برایتان پیش فاکتور ارسال کنند و موجودی تمام کالاها را بررسی کنید.
 1. توجه داشته باشید پس از واریز بیعانه سفارش شما جهت جمع آوری به انبار ارسال می شود و پس از جمع آوری و همچنین اگر کالایی موجود نباشد کسر شدن آن کالا از فاکتور الباقی مبلغ توسط بخش فروش به شما اطلاع داده می شود، باتوجه به زمان بر بودن و هزینه های بالای جمع آوری سفارش از قبیل کارتن،تسمه،چسب،نیروی انسانی و سایر موارد در صورتی که پس از واریز بیعانه بنا به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شدید در صورتی که هنوز سفارش در انبار جمع آوری و بسته بندی نشده باشد مبلغ بدون کسری برایتان واریز میگردد اما اگر سفارشتان جمع آوری شده باشد با توجه به نظر فروشگاه مبلغی بابت جمع آوری از 3 درصد تا 10 درصد بنابه میزان سفارش و هزینه هایی که دربر داشته از مبلغ سفارش کسر و الباقی به حسابتان واریز می گردد البته این شرایط برای قبل از ارسال سفارش به باربری می باشد درصورت ارسال کالا به هیچ عنوان امکان کنسلی یا مرجوعی وجود ندارد.

هوالرزاق

شرایط گارانتی فروشگاه enet

با سلام خدمت همکاران محترم با توجه به اینکه رضایت شما همکاران عزیز مهمترین اولویت فروشگاه enet  می باشد و مهمترین امر در کمک به این موضوع ارائه خدمات پس از فروش مناسب از طرف فروشگاه به شما همکاران محترم میباشد به همین دلیل از شما عزیزان درخواست میکنیم جهت دریافت خدمات پس از فروش مناسب به شرایط زیر دقت کنید و به ما کمک کنید که بتوانیم وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهیم.

لازم به ذکر است فروشگاه enet  تقریبا بر روی تمامی کالاهای خود گارانتی می دهد،این گارانتی با توجه به برند و شرکت گارانتی متفاوت است از 45 روز مهلت تست بر روی کالاهای بدون برند شروع میشود و تا 2 سال گارانتی متفاوت است.البته کالاهایی که گارانتی نداشته باشند حتما در قسمت توضیحات این موضوع ذکر شده که البته درصد بسیار ناچیزی ازکالاهای فروشگاه enet بدون گارانتی میباشد.که آن هم بر خلاف میل باطنی و به ناچار جهت کامل بودن محصولات مجبور به موجود کردن این کالاها میشویم.

شرایط ارسال گارانتی:

 1. اطمینان حاصل فرمایید که کالا را از فروشگاه ما خریداری کرده باشید چون گاهی مشاهده شده اجناسی جهت گارانتی ارسال میشوندکه جزو کالاهای فروشگاه ما نبوده است. و حتما بر روی یک کاغذ شماره و تاریخ فاکتور خرید کالا نوشته شود و به کالا چسبانده شود در صورت عدم رعایت این مورد کالا بدون هیچ رسیدگی برگشت داده خواهد شد!

  فروشگاه ای نت موظف است در قبال تمام سفارشات به مشتریان خود فاکتور ارائه دهد.

 2. قبل از ارسال کالا حتما کالا توسط خودتان تست شود و فقط به گفته مشتری اکتفا نکنید. بیش از ۶۰ درصد از گارانتی های ارسالی فقط چون مشتری با طرز کار آن کالا آشنا نبوده و نتوانسته استفاده کند به اشتباه جهت گارانتی ارسال میشود ، در صورتی که کالا کاملا سالم و بدون مشکل بوده است.

 3. مشکل کالا حتما همراه با تاریخ و شماره فاکتور خریدار ی شده بر روی کاغذ

  نوشته شود و به کالا چسبانده شود
  ،همچنین دقیقا مشکل کالا را توضیح دهید چون اکثر شرکت ها از پذیرفتن کالاهایی که مشکل آن مشخص نباشد خودداری میکنند.

 4. با توجه به شرایط سختگیرانه از سوی شرکت ها برای گارانتی کالا ها لطفا کلیه کالاها با هر برندی که میباشد نهایتا تا ۴۵ روز تست شود حتی کالاهایی که مهلت تستشان بیشتر باشد باز هم تست شوند بهتر است و در صورت معیوب بودن برای گارانتی ارسال شود(البته به شرط داشتن گارانتی چون برخی از کالاها بدون گارانتی بفروش می رسند که این نکته در داخل توضیحات کالاها ذکر شده است )

  مهلت تست تمامی کالاها در قسمت توضیحات آن درج شده شما میتوانید با کلیک روی هر کالا  وارد توضیحات آن محصول شوید!

  • در صورتی که گارانتی کالای برایتان نامشخص است حتما قبل از سفارش با بخش گارانتی یا بخش فروش تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم در مورد گارانتی را دریافت کنید.

  از ارسال کالاهایی که مهلت تست آنان به پایان رسیده است خودداری فرمایید!

 5. کلیه کالا های ارسالی گارانتی حتما باید همراه با پک و بدون آسیب فیزیکی باشند. همانطور که خودتان اطلاع دارید کالاهای دارای آسیب فیزیکی فاقد گارانتی می باشند. پس خواهشمندیم از ارسال کالاهای بدون پک و دارای آسیب فیزیکی خودداری نمایید.

 6. از آنجایی که فروشگاه enet نماینده چندین شرکت نظیر تسکو ، وریتی، مچر،ونوس، P-net  و… میباشد لازم به ذکر است که در مورد تعمیر یا تعویض کالا شرکت گارانتی کننده تصمیم گیرنده میباشد و فروشگاه در آن نقشی ندارد. و امکان تعویض کالای گارانتی با کالای دیگر وجود ندارد.(با توجه به این که یکی از وظایف مهم فروشگاه ای نت در قبال مشتریان خود این است که کالاهای ارسالی از فروشگاه کاملا نو و دارای پک و بسته بندی سالم و تمیز باشد به همین دلیل از تعویض یا مرجوع کالا سالم معذوریم )

 7. گارانتی رم و فلش باید مستقیم برای شرکت گارانتی کننده ارسال شود ولی تا اطلاع ثانوی فروشگاه ای نت برای رفاه حال همکاران شهر های دیگر شرایطی فراهم کرده که همکاران میتوانند گارانتی های رم و فلش را برای فروشگاه ای نت ارسال کرده تا از طرف فروشگاه ای نت برای گارانتی ارسال شود.لازم بذکر است که در مورد “پذیرش ، تعمیر ، تعویض ، عدم پذیرش کالا”شرکت گارانتی کننده تصمیم گیرنده است و فروشگاه ای نت هیچ گونه نقشی ندارد.

 8. نهایتا تا سه ماه بعد از ارسال کالای گارانتی جهت دریافت گارانتی اقدام کنید در غیر این صورت پس از سه ماه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای گارانتی ندارد، نگذارید کالا مدت زیادی در دفتر گارانتی بماند اکثر گارانتی ها پس از سه هفته آماده تحویل میباشند. همچنین همکارانی که بصورت غیرحضوری (پست ،پیک ،باربری و…)گارانتی ارسال می کنند فقط کافی است در سفارش بعدی یادآوری کنند تا اجناسی که برای گارانتی ارسال کرده اند همراه با سفارش جدید برایشان ارسال شود همچنین ارسال گارانتی به صورت جداگانه برای این عزیزان امکان پذیر است.

 9. هزینه ارسال و دریافت گارانتی به عهده مشتری می باشد.

  به همین خاطر از شما عزیزان خواهشمندیم جهت جلوگیری از بروز مشکل در تحویل گرفتن کالا ارسالی  شما حتما هزینه ارسال کالا هنگام تحویل کالا به (پست ، باربری ، تیپاکس و…) پرداخت شود.زیرا

  بسته هایی که از فروشگاه درخواست هزینه کرایه میکنند تحویل گرفته نمیشوند و برگشت میخورند.

  پیشنهاد ما برای ارسال گارانتی پست تجاری و تیپاکس میباشد.

در صورتی که همکاری اقدام به ارسال گارانتی بدون رعایت نکات بالا و عدم همکاری با دفتر گارانتی فروشگاه نماید، فروشگاه ای نت مجبور به قطع همکاری با همکار مورد نظر می شود زیرا اینگونه موارد با توجه به وسعت کار فروشگاه ای نت باعث کندی و اختلال در روند دفتر گارانتی و عدم پاسخگویی به موقع به سایر همکاران و موجب شرمندگی فروشگاه در مقابل آنان می گردد.

هدف ما به معنای واقعی کسب رضایت مشتری میباشد با توجه به اینکه فروشگاه enet نمایندگی چندین شرکت مختلف است و شرکت ها شرایط گارانتی متفاوتی دارند از شما عزیزان خواهش میکنیم با رعایت نکات بالا ما را در کسب رضایت خودتان یاری کنید.

با تشکر فراوان فروشگاه enet

  • با توجه به اینکه فروشگاه enet از لحاظ اخلاقی  موظف است کالاهایی که برای شما عزیزان ارسال می کند کاملاً نو و دارای پک و بسته بندی سالم و تمیز باشد و کالای ارسالی قبلاً توسط شخص دیگری باز،تست و یا استفاده نشده باشد، به همین دلیل فروشگاه ای نت ناچار است برای تحقق بخشیدن به این موضوع هیچگونه کالایی را مرجوع یا تعویض نکند. پس از همکاران عزیز خواهشمندیم با توجه به اینکه فروشگاه ای نت تقریباً دارای نمایندگی از تمامی برند های مطرح جانبی کشورمان می باشد، حدالامکان از برند هایی که شناخت کافی دارید و با کیفیت آن آشنا هستید خرید کنید همچنین می توانید اگر نسبت به کیفیت کالایی مطمئن نیستید ابتدا بصورت تک سفارش دهید و پس از مطمئن شدن نسبت به کیفیت کالا بصورت تعداد خرید نمایید.

  • با توجه به نوسان قیمت کالاها در این چند ماه گذشته توجه داشته باشید پس از اینکه کالایی را با قیمت مشخص شده در سایت خریداری میکنید هیچ گونه مسئولیتی در قبال افزایش یا کاهش قیمت کالا به عهده فروشگاه نمی باشد و همان طور که پس از خرید کالایی از طرف شما قیمت آن افزایش پیدا میکند فروشگاه هیچ حقی برای گرفتن مبلغ افزایش یافته ندارد صدالبته در صورتی هم که قیمت کالایی کاهش پیدا میکند نباید از فروشگاه انتظار محاسبه ی اختلاف قیمت کاهش یافته را داشت وتمامی کالا ها با قیمت روز خرید وفروش می شوند.

با توجه به اینکه هیچ کالایی از هیچ برندی تحت هیچ شرایطی قابل مرجوع نمیباشد لطفا در انتخاب تعداد و محصولات دقت کافی را به عمل بیاورید!

اعتماد شما مهمترین سرمایه ماست 

با سلام خدمت همکاران گرامی با توجه به اینکه سفارش ارسالی به واسطه پست ، تیپاکس ، باربری ، ترمینال ، چاپار و … برای همکاران عزیز در دیگر شهر ها ارسال می گردد لطفا هنگام ثبت اطلاعات ، تحویل و بعد از تحویل گرفتن سفارش به نکات زیر دقت فرمایید:

 • در ابتدا پس از ثبت سفارش 50درصد مبلغ کل سفارش را به عنوان بیعانه به شماره کارت ثبت شده در سایت واریز نمایید و به بخش فروش اطلاع دهید تا پس از جمع آوری کامل سفارش و آماده ارسال شدن آن الباقی مبلغ توسط بچه های فروش به شما اعلام شود.به دو دلیل نصف مبلغ سفارش را به عنوان بیعانه از شما عزیزان دریافت میکنیم : اول اینکه مشخص می شود شما به این سفارش احتیاج دارید و دوم اینکه گاهی پیش می آید تعداد کالایی که توسط شما عزیزان سفارش داده شده از تعداد موجودی انبار بیشتر است و یا حتی در برخی مواقع کالا ناموجود میباشد،به همین دلیل اگر موجودی کالا یی برایتان مهم است ویا حتی سفارش را فقط به خاطر همان کالا ثبت میکنید حتما حتما قبل از واریز بیعانه موجودی کالا را با بچه های فروش چک کنید که خدایی نکرده شرمنده شما عزیزان بابت این موضوع نشویم.

 • با توجه به این که فروشگاه ای نت موظف است طبق اطلاعات ثبت شده در کادر های آدرس و نحوه ارسال سفارش(باربری ، پست ، تیپاکس ، پیک ، حضوری و ….) عمل کند خواهشمندیم این دو کادر را با دقت،کامل کنید زیرا امکان تغییر این دو مورد از طریق تلفن ، پیامک و تلگرام امکان پذیر نمیباشد . همچنین اگر اطلاعات کافی در مورد نحوه ی ارسال ندارید این کادر را با “هماهنگ شود” کامل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.همچنین اگر باربری خاصی مد نظرتان نیست میتوانید کادر مربوطه را با “سریع ترین باربری” کامل کنید.

 • با توجه به اینکه مسئولیت بار از زمان تحویل بار به باربری و ارائه بیجک باربری (رسید) به مشتری بر عهده باربری و گیرنده می باشد لطفا در انتخاب باربری دقت کافی را داشته باشید.(البته گاهی باربری که مشتری انتخاب می کند بنابه دلایل مختلف(مثل پر بودن ماشین باربری و یا نبود ماشین برای شهر مورد نظر و….) بار را تحویل نمی گیرد که به ناچار سفارش به باربری دیگری تحویل داده می شود به همین دلیل لطفا موقع ثبت نحوه دریافت اسم  دو باربری را بنویسید)

 • هنگام تحویل گرفتن بسته به پلمپ بودن (چسب کشی کامل ) و تسمه کشی کارتن و مهم تر از همه سالم بودن ظاهر کارتن (کلیه اجناس قبل از ارسال از لحاظ فیزیکی چک می شود و هیچ کالایی آسیب دیده  ای تحت هیچ شرایطی برای مشتری ارسال نمی گردد به همین دلیل هرگونه آسیب فیزیکی هنگام حمل و نقل اتفاق افتاده و به عهده فروشگاه نمیباشد) دقت فرمایید کلیه سفارشات با پلمپ و تسمه کشی کامل از طرف فروشگاه ای نت ارسال میگردد.

 • پس از دریافت سفارش در صورتی که فاکتور دارای کسری باشد و تعداد درج شده در فاکتور با تعداد ارسال شده مطابقت نداشته باشد ظرف 48 ساعت شماره فاکتور و شماره آیتم کالا و تعداد کسری را به شماره تلگرام و یا واتساپ 09960024014 (بخش پشتیبانی) ارسال کنید. با توجه به اینکه از جمع آوری سفارشات فیلم گرفته می شود بخش پشتیبانی پس از چک کردن فیلم در صورتی که آیتم مورد نظر ارسال نشده باشد از فاکتور حذف و مبلغ کالا به حساب مشتری واریز می گردد.(امکان ارسال کسری بصورت جداگانه با  توجه به حجم کار متاسفانه وجود ندارد)و در صورتی که آیتم مورد نظر درست ارسال  شده باشد فروشگاه ای نت موظف به ارسال فیلم آیتم مذکور برای مشتری می باشد، توجه داشته باشید که ملاک برای کسری فاکتور فقط و فقط فیلم جمع آوری فاکتور می باشد ولاغیر.

ثبت سفارش به منزله موافقت و رعایت تمامی موارد بالا از سوی شما می باشد.

فروشگاه ای نت تمام تلاش خود را می کند که شما همکاران عزیز یک خرید شیرین و راحت را تجربه کنید پس با رعایت نکات بالا ما را در این امر یاری کنید