در صورتی که پس از وارد شدن با نام کاربری خود به سایت همچنان قیمت بعضی اجناس را مشاهده نمیکنید کلید های ترکیبی CTRL + F5 را از روی کیبورد خود فشار دهید

ثبت نام ورود
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

قوانین فروشگاه اینت

هوالرزاق

شرایط گارانتی فروشگاه enet

با سلام خدمت همکاران محترم با توجه به اینکه رضایت شما همکاران عزیز مهمترین اولویت فروشگاه enet  می باشد و مهمترین امر در کمک به این موضوع ارائه خدمات پس از فروش مناسب از طرف فروشگاه به شما همکاران محترم میباشد به همین دلیل از شما عزیزان درخواست میکنیم جهت دریافت خدمات پس از فروش مناسب به شرایط زیر دقت کنید و به ما کمک کنید که بتوانیم وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهیم.

لازم به ذکر است فروشگاه enet  تقریبا بر روی تمامی کالاهای خود گارانتی می دهد،این گارانتی با توجه به برند و شرکت گارانتی متفاوت است از ۳۰ روز مهلت تست بر روی کالاهای بدون برند شروع میشود و تا ۱۰ سال گارانتی متفاوت است.البته کالاهایی که گارانتی نداشته باشند حتما در قسمت توضیحات این موضوع ذکر شده که البته درصد بسیار ناچیزی ازکالاهای فروشگاه enet بدون گارانتی میباشد.که آن هم بر خلاف میل باطنی و به ناچار جهت کامل بودن محصولات مجبور به موجود کردن این کالاها میشویم.

شرایط ارسال گارانتی:

 1. اطمینان حاصل فرمایید که کالا را از فروشگاه ما خریداری کرده باشید چون گاهی مشاهده شده اجناسی جهت گارانتی ارسال میشوندکه جزو کالاهای فروشگاه ما نبوده است. و حتما بر روی یک کاغذ شماره و تاریخ فاکتور خرید کالا نوشته شود و به کالا چسبانده شود در صورت عدم رعایت این مورد کالا بدون هیچ رسیدگی برگشت داده خواهد شد!

  فروشگاه اینت موظف است در قبال تمام سفارشات به مشتریان خود فاکتور ارائه دهد.

 2. قبل از ارسال کالا حتما کالا توسط خودتان تست شود و فقط به گفته مشتری اکتفا نکنید. بیش از ۶۰ درصد از گارانتی های ارسالی فقط چون مشتری با طرز کار آن کالا آشنا نبوده و نتوانسته استفاده کند به اشتباه جهت گارانتی ارسال میشود ، در صورتی که کالا کاملا سالم و بدون مشکل بوده است.

 3. مشکل کالا حتما همراه با تاریخ و شماره فاکتور خریدار ی شده بر روی کاغذ

  نوشته شود و به کالا چسبانده شود ،همچنین دقیقا مشکل کالا را توضیح دهید چون اکثر شرکت ها از پذیرفتن کالاهایی که مشکل آن مشخص نباشد خودداری میکنند.

 4. با توجه به شرایط سختگیرانه از سوی شرکت ها برای گارانتی کالا ها لطفا کلیه کالاها با هر برندی که میباشد نهایتا تا ۴۵ روز تست شود حتی کالاهایی که مهلت تستشان بیشتر باشد باز هم تست شوند بهتر است و در صورت معیوب بودن برای گارانتی ارسال شود(البته به شرط داشتن گارانتی چون برخی از کالاها بدون گارانتی بفروش می رسند که این نکته در داخل توضیحات کالاها ذکر شده است )

  مهلت تست برند های مختلف به شرح زیر می باشد:
  • برند های A4tech ، هویت ، هترون ، تسکو ( کالا های موبایلی تسکو دارای سه ماه مهلت تست میباشند ، کابل های اپلی تسکو فقط مخصوص شارژ بوده و در صورت استفاده برای انتقال دیتا کابل آسیب دیده و کارایی خود برای شارژ را نیز از دست خواهد داد بجز کابل آیفون تسکو مدل I27) ، یونیتک ، سادیتا ، آرمو ، سیبراتون ،کینگ استار ، پی نت ،وریتی ، کی نت دارای ۶ ماه مهلت تست

  • گیم پد های برند macher دارای 9 ماه مهلت تست و همچنین دیگر محصولات macher دارای 3 ماه مهلت تست میباشد.

  • و کلیه برند های دیگر مثل اینت (کلیه محصولات اینت از قبیل کابل، آداپتور، تبدیل و ...)، XP ، ونوس و سایر برند ها دارای ۴۵ روز مهلت تست می باشند

  • در صورتی که گارانتی برندی برایتان نامشخص است حتما قبل از سفارش محصول از آن برند با بخش گارانتی تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم در مورد گارانتی را دریافت کنید.

  از ارسال کالاهایی که مهلت تست آنان به پایان رسیده است خودداری فرمایید!
 5. کلیه کالا های ارسالی گارانتی حتما باید همراه با پک و بدون آسیب فیزیکی باشند. همانطور که خودتان اطلاع دارید کالاهای دارای آسیب فیزیکی فاقد گارانتی می باشند. پس خواهشمندیم از ارسال کالاهای بدون پک و دارای آسیب فیزیکی خودداری نمایید.

 6. از آنجایی که فروشگاه enet نماینده چندین شرکت نظیر تسکو ،هویت ، هترون، P-net ،ونوس و... میباشد لازم به ذکر است که در مورد تعمیر یا تعویض کالا شرکت گارانتی کننده تصمیم گیرنده میباشد و فروشگاه در آن نقشی ندارد. و امکان تعویض کالای گارانتی با کالای دیگر وجود ندارد.(با توجه به این که یکی از وظایف مهم فروشگاه اینت در قبال مشتریان خود این است که کالاهای ارسالی از فروشگاه کاملا نو و دارای پک و بسته بندی سالم و تمیز باشد به همین دلیل از تعویض یا مرجوع کالا سالم معذوریم )

 7. گارانتی رم وفلش باید مستقیم برای شرکت گارانتی کننده ارسال شود ولی تا اطلاع ثانوی فروشگاه اینت برای رفاه حال همکاران شهر های دیگر شرایطی فراهم کرده که همکاران میتوانند فقط برند های ویکو و وایکینگ و وریتی را برای فروشگاه اینت ارسال کرده تا از طرف فروشگاه اینت برای گارانتی ارسال شود.لازم بذکر است که در مورد "پذیرش ، تعمیر ، تعویض ، عدم پذیرش کالا"شرکت گارانتی کننده تصمیم گیرنده است و فروشگاه اینت هیچ گونه نقشی ندارد.

 8. نهایتا تا سه ماه بعد از ارسال کالای گارانتی جهت دریافت گارانتی اقدام کنید در غیر این صورت پس از سه ماه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای گارانتی ندارد، نگذارید کالا مدت زیادی در دفتر گارانتی بماند اکثر گارانتی ها پس از سه هفته آماده تحویل میباشند. همچنین همکارانی که بصورت غیرحضوری (پست ،پیک ،باربری و...)گارانتی ارسال می کنند فقط کافی است در سفارش بعدی یادآوری کنند تا اجناسی که برای گارانتی ارسال کرده اند همراه با سفارش جدید برایشان ارسال شود همچنین ارسال گارانتی به صورت جداگانه برای این عزیزان امکان پذیر است.

 9. هزینه ارسال و دریافت گارانتی به عهده مشتری می باشد.

  به همین خاطر از شما عزیزان خواهشمندیم جهت جلوگیری از بروز مشکل در تحویل گرفتن کالا ارسالی  شما حتما هزینه ارسال کالا هنگام تحویل کالا به (پست ، باربری ، تیپاکس و...) پرداخت شود.زیرا

  بسته هایی که از فروشگاه درخواست هزینه کرایه میکنند تحویل گرفته نمیشوند و برگشت میخورند.

  پیشنهاد ما برای ارسال گارانتی پست تجاری و تیپاکس میباشد.

در صورتی که همکاری اقدام به ارسال گارانتی بدون رعایت نکات بالا و عدم همکاری با دفتر گارانتی فروشگاه نماید، فروشگاه اینت مجبور به قطع همکاری با همکار مورد نظر می شود زیرا اینگونه موارد با توجه به وسعت کار فروشگاه اینت باعث کندی و اخلال در روند دفتر گارانتی و عدم پاسخگویی به موقع به سایر همکاران و موجب شرمندگی فروشگاه در مقابل آنان می گردد.

هدف ما به معنای واقعی کسب رضایت مشتری میباشد با توجه به اینکه فروشگاه enet نمایندگی چندین شرکت مختلف است و شرکت ها شرایط گارانتی متفاوتی دارند از شما عزیزان خواهش میکنیم با رعایت نکات بالا ما را در کسب رضایت خودتان یاری کنید.

با تشکر فراوان فروشگاه enet

  • با توجه به اینکه فروشگاه اینت از لحاظ اخلاقی و شرعی موظف است کالاهایی که برای شما عزیزان ارسال می کند کاملاً نو و دارای پک و بسته بندی سالم و تمیز باشد و کالای ارسالی قبلاً توسط شخص دیگری باز،تست و یا استفاده نشده باشد، به همین دلیل فروشگاه اینت ناچار است برای تحقق بخشیدن به این موضوع هیچگونه کالایی را مرجوع یا تعویض نکند. پس از همکاران عزیز خواهشمندیم با توجه به اینکه فروشگاه اینت تقریباً دارای نمایندگی از تمامی برند های مطرح جانبی کشورمان می باشد، حدالامکان از برند هایی که شناخت کافی دارید و با کیفیت آن آشنا هستید خرید کنید همچنین می توانید اگر نسبت به کیفیت کالایی مطمئن نیستید ابتدا بصورت تک سفارش دهید و پس از مطمئن شدن نسبت به کیفیت کالا بصورت تعداد خرید نمایید.

  • با توجه به نوسان قیمت کالاها در این چند ماه گذشته توجه داشته باشید پس از اینکه کالایی را با قیمت مشخص شده در سایت خریداری میکنید هیچ گونه مسئولیتی در قبال افزایش یا کاهش قیمت کالا به عهده فروشگاه نمی باشد و همان طور که پس از خرید کالایی از طرف شما قیمت آن افزایش پیدا میکند فروشگاه هیچ حقی برای گرفتن مبلغ افزایش یافته ندارد صدالبته در صورتی هم که قیمت کالایی کاهش پیدا میکند نباید از فروشگاه انتظار محاسبه ی اختلاف قیمت کاهش یافته را داشت وتمامی کالا ها با قیمت روز خرید وفروش می شوند.

با توجه به اینکه هیچ کالایی از هیچ برندی تحت هیچ شرایطی قابل مرجوع نمیباشد لطفا در انتخاب تعداد و محصولات دقت کافی را به عمل بیاورید!

اعتماد شما مهمترین سرمایه ماست 

با سلام خدمت همکاران گرامی با توجه به اینکه سفارش ارسالی به واسطه پست ، تیپاکس ، باربری ، ترمینال ، چاپار و ... برای همکاران عزیز در دیگر شهر ها ارسال می گردد لطفا هنگام ثبت اطلاعات ، تحویل و بعد از تحویل گرفتن سفارش به نکات زیر دقت فرمایید:

 • در ابتدا پس از ثبت سفارش 50درصد مبلغ کل سفارش را به عنوان بیعانه به شماره کارت ثبت شده در سایت واریز نمایید و به بخش فروش اطلاع دهید تا پس از جمع آوری کامل سفارش و آماده ارسال شدن آن الباقی مبلغ توسط بچه های فروش به شما اعلام شود.به دو دلیل نصف مبلغ سفارش را به عنوان بیعانه از شما عزیزان دریافت میکنیم : اول اینکه مشخص می شود شما به این سفارش احتیاج دارید و دوم اینکه گاهی پیش می آید تعداد کالایی که توسط شما عزیزان سفارش داده شده از تعداد موجودی انبار بیشتر است و یا حتی در برخی مواقع کالا ناموجود میباشد،به همین دلیل اگر موجودی کالا یی برایتان مهم است ویا حتی سفارش را فقط به خاطر همان کالا ثبت میکنید حتما حتما قبل از واریز بیعانه موجودی کالا را با بچه های فروش چک کنید که خدایی نکرده شرمنده شما عزیزان بابت این موضوع نشویم.

 • با توجه به این که فروشگاه اینت موظف است طبق اطلاعات ثبت شده در کادر های آدرس و نحوه ارسال سفارش(باربری ، پست ، تیپاکس ، پیک ، حضوری و ….) عمل کند خواهشمندیم این دو کادر را با دقت،کامل کنید زیرا امکان تغییر این دو مورد از طریق تلفن ، پیامک و تلگرام امکان پذیر نمیباشد . همچنین اگر اطلاعات کافی در مورد نحوه ی ارسال ندارید این کادر را با “هماهنگ شود” کامل کنید تا ما با شما تماس بگیریم.همچنین اگر باربری خاصی مد نظرتان نیست میتوانید کادر مربوطه را با “سریع ترین باربری” کامل کنید.

 • با توجه به اینکه مسئولیت بار از زمان تحویل بار به باربری و ارائه بیجک باربری (رسید) به مشتری بر عهده باربری و گیرنده می باشد لطفا در انتخاب باربری دقت کافی را داشته باشید.(البته گاهی باربری که مشتری انتخاب می کند بنابه دلایل مختلف(مثل پر بودن ماشین باربری و یا نبود ماشین برای شهر مورد نظر و....) بار را تحویل نمی گیرد که به ناچار سفارش به باربری دیگری تحویل داده می شود به همین دلیل لطفا موقع ثبت نحوه دریافت اسم  دو باربری را بنویسید)

 • هنگام تحویل گرفتن بسته به پلمپ بودن (چسب کشی کامل ) و تسمه کشی کارتن و مهم تر از همه سالم بودن ظاهر کارتن (کلیه اجناس قبل از ارسال از لحاظ فیزیکی چک می شود و هیچ کالایی آسیب دیده  ای تحت هیچ شرایطی برای مشتری ارسال نمی گردد به همین دلیل هرگونه آسیب فیزیکی هنگام حمل و نقل اتفاق افتاده و به عهده فروشگاه نمیباشد) دقت فرمایید کلیه سفارشات با پلمپ و تسمه کشی کامل از طرف فروشگاه اینت ارسال میگردد.

 • پس از دریافت سفارش در صورتی که فاکتور دارای کسری باشد و تعداد درج شده در فاکتور با تعداد ارسال شده مطابقت نداشته باشد ظرف ۲۴ ساعت شماره فاکتور و شماره آیتم کالا و تعداد کسری را به شماره تلگرام و یا واتساپ ۰۹۱۰۹۰۰۷۰۸۶ (بخش پشتیبانی) ارسال کنید. با توجه به اینکه از جمع آوری سفارشات فیلم گرفته می شود بخش پشتیبانی پس از چک کردن فیلم در صورتی که آیتم مورد نظر ارسال نشده باشد از فاکتور حذف و مبلغ کالا به حساب مشتری واریز می گردد.(امکان ارسال کسری بصورت جداگانه با  توجه به حجم کار متاسفانه وجود ندارد)و در صورتی که آیتم مورد نظر درست ارسال  شده باشد فروشگاه اینت موظف به ارسال فیلم آیتم مذکور برای مشتری می باشد، توجه داشته باشید که ملاک برای کسری فاکتور فقط و فقط فیلم جمع آوری فاکتور می باشد ولاغیر.

ثبت سفارش به منزله موافقت و رعایت تمامی موارد بالا از سوی شما می باشد.

فروشگاه اینت تمام تلاش خود را می کند که شما همکاران عزیز یک خرید شیرین و راحت را تجربه کنید پس با رعایت نکات بالا ما را در این امر یاری کنید