قابل توجه بازدیدکنندگان عزیز:

وب سایت ای نت مخصوص همکاران ، عمده فروشان و مغازه داران میباشد همچنین تمامی قیمت ها بصورت عمده و همکاری است و سفارشات بصورت تکی و مصرف شخصی ارسال نمی گردد،همچنین با توجه به هزینه های زیاد بسته بندی و سود کم کالا ها سفارشات زیر مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان توجیه اقتصادی ندارد و قابل ارسال نمی باشد.

فروشگاه ای نت توانایی ارسال سفارش شما عزیزان را از طریق باربری ، پست ، تیپاکس ، چاپار و ترمینال و ایتوک بنا به درخواست شما که در زمان ثبت نهایی سفارش مشخص میکنید، به تمام نقاط ایران را دارد.

  • فعلا ارسال سفارشات با توجه به حجم سفارشات از یک روز تا نهایتا پنج روز زمان میبرد. توجه داشته باشید در بیشتر مواقع سفارشات نهایتا ظرف ۵ روز ارسال می‌گردد ولی گاهی پیش می‌آید که ارسال سفارش بیشتر زمان می‌برد در صورتی که پس از ده روز اطلاعات سفارش شما همچنان در بخش پیگیری سفارش قابل مشاهده نبود از طریق بخش فروش پیگیری نمایید.

  • هزینه شهری (از فروشگاه تا دفاتر ) ارسال سفارش به دفاتر پیشخوان (پست) و دفاتر تیپاکس رایگان میباشد.

  • هزینه شهری ارسال هر کارتن از مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ به باربری مورد نظر شما ۳۰۰۰۰تومان میباشد، بجز باربری اصفهان بار که هزینه آن بصورت آزاد حساب می شود.(هزینه شهری از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ به باربری مورد نظر شما ۳۵۰۰۰ تومان می باشد)

  • از مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ هزینه ارسال سفارشات در داخل شهر تهران بر عهده مشتری می باشد و مشتری می تواند با هماهنگی با بخش فروش پیک خود(اسنپ،تپسی،پیک شخصی،کارپیج،تاکسی) را جهت تحویل سفارش ارسال نماید. همچنین امکان ارسال سفارش از طرف فروشگاه با پیک پاساژ امکان پذیر می باشد.